Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penziony Basthorst, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Basthorst bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Basthorst, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Basthorst věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Basthorst, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Hotely Basthorst

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Basthorst, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Basthorst se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Basthorst, apartmán Basthorst, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Penziony

Okruh hledání 10 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Hotel Pirsch-Mühle 3*** Penziony, Hamfelde in Holstein

Penziony, Hotel Pirsch-Mühle
9

Möllner Str.2, Hamfelde in Holstein, Německo

Do centra města Basthorst: ~2.9 km | Zobrazit hotel na mapě

The family-run Hotel Pirsch-Mühle is located in the village of Hamfelde, just 30 km from Hamburg. It offers quiet rooms, free Wi-Fi and free parking. The Hotel Pirsch-Mühle's rooms include country-style furniture. A breakfast buffet is served each morning in the ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Monteurtreff Trittau Penziony, Trittau

Penziony, Monteurtreff Trittau
3.8

Bürgermeister-Hergenhan Str. 6, Trittau, Německo

Do centra města Basthorst: ~7.3 km | Zobrazit hotel na mapě

Monteurtreff Trittau, a guest house, is a property set in Trittau. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi is offered. At the guest house, rooms include a wardrobe. Some rooms here will provide you with a ...