Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Neklasifikované ubytování Basthorst, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Basthorst bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Basthorst, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Basthorst věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Basthorst, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Hotely Basthorst

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Basthorst, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Basthorst se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Basthorst, apartmán Basthorst, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Neklasifikované ubytování

Okruh hledání 10 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Gut Basthorst Hotely, Basthorst

Hotely, Gut Basthorst
8.5

Auf dem Gut 3, Basthorst, Německo

Do centra města Basthorst: ~0.5 km | Zobrazit hotel na mapě

These rooms are situated in the main building or annexes of a beautiful historic manor house in Basthorst, surrounded by green countryside. Gut Basthorst offers free WiFi. Rooms and the apartment at Gut Basthorst all include a private bathroom with shower, as well as ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Monteurtreff Trittau Penziony, Trittau

Penziony, Monteurtreff Trittau
3.8

Bürgermeister-Hergenhan Str. 6, Trittau, Německo

Do centra města Basthorst: ~7.3 km | Zobrazit hotel na mapě

Monteurtreff Trittau, a guest house, is a property set in Trittau. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi is offered. At the guest house, rooms include a wardrobe. Some rooms here will provide you with a ...